ГОРЕЩО
Чистката в МВР продължава! Дечев смени тримата зам.-директори на СДВР
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА! Тошко Йорданов гневен: В тази ситуация сме заради политическата алчност на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Делян Пеевски след решението за Съвета за мир: Петроханците днес приключиха! (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След предложението на Делян Пеевски: Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифицирането на Споразумението за мир
Политикът навърши наскоро 97 години, бе привърженик на сближаването между Изтока и Запада по време на Студената война
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 97-годишна възраст почина бившият германски президент Валтер Шел, съобщи вестник „Зюддойче цайтунг“. Изданието се позовава на президентската администрация. Той бе държавен глава през периода 1974-1979 година.
препоръчано
Преди това е бил външен министър и вицеканцлер. БГНЕС припомня, че Валтер Шел ще остане в историята на Германия и Европа като един от радетелите на т.нар. източна политика за сътрудничество със СССР, за мирно съвместно съществуване между Запада и Изток. Той и канцлерът Вили Брандт бяха двигателите на тази политика.
Украйна спря добива на газ от газохранилищата
5942
преди 51 минути
КРЪВ: Нова трагедия в Гърция - убиха фен на ПАОК
8376
преди 2 часа
Сирени за въздушна тревога във военновъздушната база „Инджирлик“ в Турция
14486
преди 7 часа


