BG EN

Почина журналистът Николай Коев

Животът днес

Почина журналистът Николай Коев

25899
на 12.06.2024
Почина журналистът Николай Коев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Почина журналистът Николай Коев .

препоръчано

Той има повече от 15 години опит зад граница, Николай Коев бе уважаван и многократен гост на медиите, в качеството си на експерт по темите на балканските взаимоотношения и в частност – Македонския въпрос.

Коев работи като журналист и в БНТ, както и редица вестници – „Дума", „Земя", „Република".

Брилянтно чувство за хумор, дълбоки познания и човек за пример са част от думите за него от страна на колеги и приятели, посочват близките му.

Поклонението е на 15 юни, събота, от 12:00 ч., в храма „Свети Седмочисленици", в София, съобщава БТА.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО) ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК