ГОРЕЩО
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легендарният защитник на Манчестър Юнайтед Бил Фоулкс почина на 81-годишна възраст. Той беше един от деветте играчи на „червените дяволи“, които оцеляват при Трагедията в Мюнхен на 6 февруари 1958 г.
препоръчано
Фоулкс играе за Манчестър Юнайтед от 1951 до 1970 г. и записва общо 688 мача за тима. Само трима играчи имат повече срещи за „червените дяволи“ – Райън Гигс, Сър Боби Чарлтън и Пол Скоулс.
С Юнайтед Бил Фоулкс печели четири шампионски титли и по един път триумфира в КЕШ и ФА Къп. С неговата смърт остават само двама живи от оцелелите от Трегията в Мюнхен – Хари Грег и Сър Боби Чарлтън.
ЗАРАДИ СВЕТОВНОТО: Тежки обвинения към президента на ФИФА
6907
преди 2 часа
УЕФА няма да въвежда пауза за хидратация на ЕВРО 2028
4488
преди 5 часа
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
14615
преди 12 часа
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
14787
преди 21 часа


