ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият премиер на Великобритания Маргарет Тачър почина тази сутрин на 87 г., съобщи преди минути Агенция Франс прес (АФП). Медията се позовава на говорител на семейството на Желязната лейди.
препоръчано
Според АФП Маргарет Тачър е издъхнала след получен инсулт.
През 2011 г. имаше конфузна ситуация, при която медиите написаха, че Тачър е починала, като после се оказа, че ставало дума за нейната котка Taчър.


