ГОРЕЩО
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Гюров и Гюровците пробвали да спънат изборите
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 76-годишна възраст почина американският музикант Джими Бъфет, певец, текстопис, писател, моряк и предприемач.
препоръчано
Неговата форма на "бягство от острова" с хитове като „Margaritaville“ и „Fins“ го превърна в нещо като фолклорен герой, особено сред преданите му последователи на така наречения Parrot Heads.
„Джими почина мирно в нощта на 1 септември, заобиколен от семейството, приятелите, музиката и кучетата си“, се казва в съобщение на сайта му и в социалните мрежи. „Той изживя живота си като песен до последния си дъх и ще липсва безмерно на много хора“.
Почина бизнесменът Мохамед ал Файед
27748
на 02.09.2023


