BG EN

Почина шефът на Комисията за защита от дискриминация в Благоевград

Региони

Почина шефът на Комисията за защита от дискриминация в Благоевград

14791
на 07.06.2019
Почина шефът на Комисията за защита от дискриминация в Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Регионалният представител на Комисията за защита от дискриминация за област Благоевград Кирил Рамов почина изненадващо в дома си. Най-вероятно причината е инфаркт, съобщава "Струма".

препоръчано

Преди да се заеме със защита правата на жителите на областта, чувстващи се по някакъв начин дискриминирани по полов, етнически или друг признак, той беше служител на отдел Държавна собственост в областната администрация по времето на бившия управител Валери Смиленов.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК