ГОРЕЩО
Пуснаха движението по "Дондуков" след протеста в Триъгълника на властта
Десетки задържани на протеста в София
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По разпореждане на кмета на Велико Търново Даниел Панов участъци от р. Янтра в старопрестолния град и притоците ѝ в Дебелец и Килифарево бяха почистени от наноси и клони, заклещени под сводовете на няколко моста. Дейността е превантивна и има за цел да не се допуснат условия за опасно високи речни нива, пише topnovni.bg.
препоръчано
Въпреки продължителните дъждове през последните дни Янтра остава спокойна. По-високо бе нивото ѝ само през вчерашния ден, но въпреки това то бе далеч от критичните стойности. Всички мостове на територията на общината бяха огледани от дежурни групи.
Почистват коритото на река Въча край Кричим
14883
на 05.10.2015


