ГОРЕЩО
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
Борислав Цеков: БСП и Доган остават в историята! Най-после имаме еднопартийно мнозинство
СМЯХ В ЗАЛАТА! Кокорчо се обади по темата за Манол Пейков - ето защо иска да е депутат от Пловдив
ИЗВЪНРЕДНО! ДПС с реакция след смяната на Сарафов: За нас е важно запазването на разделението на властите като гарант за демократичност
СВЕТЪТ ДНЕС
По жицата! Доналд Тръмп и Еманюел Макрон обсъдиха предстоящата среща на Г-20 и ситуацията в Близкия Изток
9907
на 28.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентите на Съединените щати и Франция Доналд Тръмп и Еманюел Макрон са обсъдили в телефонен разговор предстоящата среща на Г-20 и ситуацията в Близкия Изток, съобщават от пресслужбта на Белия дом, цитирани от ТАСС.
препоръчано
„Двамата лидери обсъдиха текущата ситуация в Близкия Изток, както и дневният ред на предстоящата среща на Г-20“, се посочва в изявлението.
Освен това Тръмп е поздравил Макрон за победата на партията му „Напред, репбулика“ на парлмаментарните избори.
Превод и редакция: ПИК
Макрон: Франция не признава анексията на Крим
13732
на 26.06.2017
Макрон събира парламента във Версайския дворец
9834
на 25.06.2017


