ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
Доц. Буруджиева посочи единствения проблем, който може да се появи със старта на Народното събрание
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
ПО МОРЕТО СТАВА СТРАШНО! Обявиха жълт код за силен вятър и страховито вълнение! Плажуващите да не рискуват!
27405
на 15.08.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жълт код за силен вятър и силно морско вълнение е обявен за цялото Черноморие за 16 август, сочи справка на сайта на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към БАН.
препоръчано
Вятърът ще е от север-северозапад, а след обяд ще е от североизток със скорост 14 – 17 м/с (7 по Бофорт) и с пориви около носовете с 20-22 м/с (8-9 по Бофорт). Вълнението по морето – извън заливите ще 4 бала.
От НИМХ препоръчват да се следи прогнозата за времето и да не се предприема неоправдан риск.


