ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
Европа
Правителството на Молдова изплати военни в Украйна, въпреки ветото на президента Додон
11428
на 08.09.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Молдавското правителство заяви, че е изпратило 57 военнослужещи в Украйна, за да участват във военни учения, въпреки ветото на президента Игор Додон, предава Reuters, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Ученията, които ще се проведат в Украйна от 8 до 23 септември са с преимущественото участие на страни от НАТО, включително САЩ, Великобритания и Турция.
Те съвпадат с руското учение „Запад“, в което хиляди руски войници извършват маневри в Беларус, Балтийско море, западните части на Русия и Калининград.
По-рано президентът Игор Додон заяви, че молдавската конституция предвижда неутралитет поради, което той блокира участието на страната в тези учения.
свързани новини
Игор Додон: Молдова не е готова да стане част от геополитически съюз
13393
на 28.08.2017
НЯМА КРАЙ: Руска атака с дронове в Одеса
9167
преди 5 часа
Европейската комисия поздрави премиера на Армения за изборните резултати
11365
преди 6 часа


