ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
Политика
Правна комисия обсъжда законопроект за повече охрана на бежански центрове
7272
на 13.03.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правната комисия в парламента обсъжда на първо четене законопроекта на ГЕРБ-СДС и ДПС за промени в Закона за администрацията. Той е един от двата текста, чрез които ще стане възможно назначаването на още близо 1300 гранични полицаи, както и допълнителни 270 служители за охрана на бежанските центрове.
препоръчано
До това се стигна, след като за два дни имаше три инцидента, свързани с мигранти. МВР въведе съвместни патрули между "Общинска полиция" и "Жандармерията", които да гарантират сигурността в центъра на София и покрай бежанските центрове.
Бежанските центрове в страната се пукат по шевовете
7433
на 01.09.2022
Преброиха над 1800 мигранти в бежанските центрове край Хасково
4606
на 25.10.2021


