ПРАВЯТ ВИ НА ГЛУПАЦИ! Голфкомплексът на Кънчо и Андрей предлага солени цени в евро, Иво Христов има апартамент в Брюксел

ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Журналистът Стефан Ташев коментира във фейсбук профила си решението на президента Румен Радев да поиска свикване на референдум за приемане на еврото.
Ето какво пише Стефан Ташев по адрес на Кънчо, Андрей и Иво Христов:
Голфкомплексът на другарите Кънчо Стойчев и Андрей Райчев край Балчик предлага цени, солени, в евро. Докато собствениците ви баламосват в телевизорите срещу еврото. Идеологът на "референдума" на Радев-Иво Христов, човек на ГРУ, пропагандатор на руския начин на живот, изявил се в пропаганден филм на руската телевизия "Россия 24", в който твърди, че българите живеят като роби в ЕС...има апартамент в Брюксел и милиони евра в банкови сметки. Русия си е Русия, но в Брюксел е друго. Там е израсло момчето, все пак бащата е бил голям началник на резидентурата на РУМНО-ГРУ в омразния Брюксел и е работил дълги години срещу ЕС и НАТО. Правят ви на глупаци. Не гледайте какво ви говорят, а какво правят.