ПРАЗНИК! Масово изселение от България, километрични опашки на ГКПП-та у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На българо-гръцката граница трафикът е интензивен на изход за леки автомобили на ГКПП "Кулата" и ГКПП "Маказа".
Това сочат данни за трафика на българските гранични контролно-пропускателни пунктове към 12 часа. На българо-сръбската граница трафикът на ГКПП "Калотина" трафикът е интензивен на изход за леки автомобили.
Българите по-малко пътуват към Македония. На българо-македонската граница трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.
На българо-турската граница на ГКПП "Капитан Андреево" трафикът е интензивен на изход за товарни автомобили. На ГКПП "Лесово" трафикът е интензивен на изход за леки автомобили.
На българо-румънската граница на ГКПП "Дунав мост-Видин", ГКПП "Дунав мост-Русе" и ГКПП "Кардам" трафикът е интензивен на изход за товарни автомобили.


