ГОРЕЩО
Проф. Герджиков за пътя от президента до премиера Радев: Човек със сериозен държавнически опит - едно добро попадение за българската политика
Самозабравилият се Мирчев трябва да целува ръце на Дара
Известен адвокат срина ПП и ДБ след разкритията на Кьовеши за Теодора Георгиева: Няма да се оправим, докато тоя тумор с демократичен грим и европейски парфюм, но с червени гени продължи да трови обществото
ТЕЗИ ШОКИРАЩИ ДАННИ, оповестени от Гълъб Донев, разкриват колко тежко е финансовото състояние на държавата
АПЕЛ ДО ЕВРОПЕЙСКАТА И БЪЛГАРСКА ПРОКУРАТУРА! Николай Бареков е престъпник, източил над 2 млн. евро от европейския бюджет! (ДОКАЗАТЕЛСТВА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пребиха мъж в центъра на Перник, съобщиха от полицията.
препоръчано
Сигналът за възникнал побой между група младежи в центъра на града е получен на 23 януари, около 20:00 часа.
Органите на реда са установили, че е бит 30-годишен криминално проявен мъж, за когото е установено, че е загубил съзнание и е настанен в болнично заведение - без опасност за живота.
След разследване са задържани предполагаемите извършители двама - на 18 и 26-годишна възраст, познати на пострадалия.
По първоначални данни причината за инцидента е извършена кражба от 30-годишният от автомобил на опонентите му.
19-годишен арестуван с наркотици в курорта Пампорово
8443
преди 12 часа
Хванаха шофьор с над 3 промила алкохол след катастрофа
8494
преди 13 часа


