Председателят на Комисията по туризъм Росица Кирова участва в откриването на Travelware 2026
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Комисията по туризъм Росица Кирова приветства участниците в тазгодишното издание на Travelware.
Тя поздрави FederComTur Est Europa, екипа на Travelware и всички партньори, които със своя професионализъм и ангажираност правят възможно провеждането на този форум.
Росица Кирова изрази своята увереност, че чрез активно сътрудничество между България, Италия и нашите международни партньори можем да изградим по-конкурентоспособни, по-устойчиви и по-привлекателни туристически дестинации.
Тя изтъкна, че международното признание на Travelware, е доказателство за нарастващото значение на интелигентните решения, които популяризират дестинациите, подкрепят местните заинтересовани страни и създават по-смислени и автентични преживявания за посетителите.
"Бих искала да ви уверя, че в мое лице, като председател на Комисията по туризъм в Народното събрание, ще имате партньор и съмишленик в усилията за развитието на българския туризъм", заяви Росица Кирова.




