ГОРЕЩО
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От днес започва най-голямото пролетно книжно изложение в България - Пролетният базар на книгата, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Тази година за първи път, той ще се проведе на открито, в парка пред Националния дворец на културата.
В рамките на шестте дни на изложението, на щандовете на издателствата, както и на сцената на културната програма, ще се състоят близо 50 премиери на най-новите книжни заглавия у нас, а също четения и срещи с чуждестранни и български автори.


