BG EN

Президентът на Боливия осъди новите санкции против Русия

Америка

Президентът на Боливия осъди новите санкции против Русия

5944
на 30.07.2017
Президентът на Боливия осъди новите санкции против Русия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Президентът на Боливия Ево Моралес осъди новите санкции против Русия. Ръководителят на южноамериканската държава смята, че ограниченията противоречат на международното право, предаде РИА Новости, цитирана от "Фокус".

препоръчано

„САЩ отново искат да въведат едностранни санкции против Русия. Това протиоречи на международното право и Боливия ги отхвърля“, написа Моралес в своята страница в социалната мрежа Туитър.

Според боливийският президент, въвеждането на подобен тип ограничения от страна на САЩ, потвърждава това, че те представляват заплаха за многополярния свят, международното право и обединените нации.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК