BG EN

Президентът на Сърбия Александър Вучич е приет по спешност в болница

Балкани

Президентът на Сърбия Александър Вучич е приет по спешност в болница

17886
на 28.04.2023
Президентът на Сърбия Александър Вучич е приет по спешност в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Сърбия Александър Вучич е приет по спешност в болница, предаде B92.net, позовавайки се на неофициална информация.

препоръчано

Със сигурност държавният глава на съседната страна не е във Военно-медицинската академия, уточняват от медията.

Сръбски медии съобщават, че симпатизантите на опозицията в поредица от туитове в социалните мрежи от вчера посочват, че "това се случва за втори път за двадесет дни", "благодариха на Бог и го молеха Вучич да умре бързо". 
 
Alo пише още, че „Вучич няма да влезе във ВМА, след като д-р Слободан Обрадович се присъедини към групата „Обединени срещу Covid“, група, която се опита да омаловажи усилията на сръбската държава да защити хората и здравеопазването по време на пандемията“.

Синът на президента на Сърбия Данило Вучич отправи силно послание за подкрепа към баща си в социалните мрежи.
„Татко, да си жив и здрав. И гробовете ни да се борят с тях“, написа Данило.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК