ГОРЕЩО
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
СВЕТЪТ ДНЕС
Президентът на Турция обяви курс на „радикална промяна“ за „Партията на справедливостта и развитието“
4774
на 15.08.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Управляващата в Турция „Партия на справедливостта и развитието“ (ПСР), се нуждае от „радикална промяна“ преди изборите през 2019 година, заяви президентът на страната Реджеп Ердоган, цитиран от Anadolu Agency .
препоръчано
В реч по време на честването на 16-ата годишнина от създаването на ПСР, Ердоган заяви, че партията е преминала през много промени досега, а в момента се нуждае от нова „радикална промяна“ и трябва да се поеме по такъв курс.
Турският президент подчерта, че реализацията на целите, поставени за 2023 година, е много важно.
свързани новини
Тогава турската република ще навърши 100 години.
Потвърдено! Ердоган облича всички превратаджии в кафяво
7367
на 06.08.2017
Ердоган смени всички главнокомандващи на войските
6778
на 02.08.2017


