ГОРЕЩО
НОВИ ДОКУМЕНТИ: Нотариуса изнудвал магистрати и служители на НАП с компромати
СУПЕР ШОУ! Караколев погна "набития“ Мирчев по жълтите павета - рожбата на партията от Крушари отказва да каже извини ли се на доставчика от "Глово“ (ВИДЕО)
ЕКШЪН ПРЕД "ПИРОГОВ": Автомобилът, с който транспортираха Траян от Калашниците, на косъм да пламне (СНИМКИ/ВИДЕО)
Божанков взриви Мрежата с култово меме, което ще вдигне кръвното на Асен Василев (СНИМКА)
РАЗГАРЯТ СЕ СТРАСТИ! Бивш вътрешен министър разкова Асен Василев: Ноторен измамник и лъжец
ЧАС ПИК
Президентът на Хърватия: Страната няма де се превръща в сборен пункт за бежанците
3043
на 19.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Този бежански проблем трябва да бъде решен съвместно с партньорите от Европа. Хърватия наистина е външна граница на ЕС, но в никакъв случай няма да се превръщаме в сборен център. Това каза хърватският президент Колинда Грабар Китарович след заседанието на Националния съвет по сигурността в Загреб.
препоръчано
Според нея бежанската вълна не е само хърватски, а и европейски проблем. Китарович предупреди, че през следващите часове и дни може да се очаква голям наплив от бежанци в Хърватия. По последни данни до момента в страната са влезли близо 20 000 души.


