ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отговорният и професионален подход към историческото и културното ни наследство е важен не само за гражданите и посетителите на София, но е и повод за самочувствие колко богат е нашият град. Това заяви президентът Росен Плевнелиев при откриването на комплекса при гробницата на Хонорий до базиликата „Света София", предаде novini.bg.
препоръчано
В церемонията участва и кметът на столицата Йорданка Фандъкова. Държавният глава благодари за възможността да открие възстановената гробница, която определи като „още един много важен елемент от древната мозайка на нашата столица“, от който можем да получим нови знания за миналото на държавата ни.
Край на синята трудова книжка
9246
преди 1 часа


