BG EN

През май Рияд ще повиши цените на петрола за Азия

СВЕТЪТ ДНЕС

През май Рияд ще повиши цените на петрола за Азия

5185
на 06.04.2015
През май Рияд ще повиши цените на петрола за Азия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През май Саудитска Арабия ще продължи да увеличава цените на петрола, който изнася в Азия, след априлското повишение, което е най-значителното през последните три години, на фона на нарастването на търсенето, съобщи компанията Saudi Aramco. След това съобщение петролните цени се увеличават и петролът "Брент" е поскъпнал с 1,6%. През март нивото на цените в Азия беше най-ниското от 14 години насам, като след Саудитска Арабия цените си понижиха също Ирак, Кувейт и Иран. В същото време Saudi Aramco ще намали цената на суровината за САЩ и Европа. Петролът Arab Light за азиатските вносители обаче ще поскъпне с 30%. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Разпада ли се Промяната във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант Хоризонт“ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК