BG EN

През последните две денонощия от Алепо са избягали 20 хил. души

СВЕТЪТ ДНЕС

През последните две денонощия от Алепо са избягали 20 хил. души

3985
на 30.11.2016
През последните две денонощия от Алепо са избягали 20 хил. души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Според Международния комитет на Червения кръст до 20 хил. души са избягали от офанзивата на сирийската правителствена армия срещу държаните от опозицията източни части на град Алепо, предаде AFP.

препоръчано

Прес-секретарят на МКЧК Криста Армстронг заяви, че числото е непотвърдено, но изчислено и че ситуацията остава променлива. Тя посочи, че „хората бягат в различни посоки“, опитвайки се отчаяно да избягат от бруталните боеве.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК