BG EN

ПРЕМЕЖДИЕ НА ПЪТЯ: Подпорна стена се срути на магистрала "Струма"

Инциденти

ПРЕМЕЖДИЕ НА ПЪТЯ: Подпорна стена се срути на магистрала "Струма"

41198
на 28.04.2024
ПРЕМЕЖДИЕ НА ПЪТЯ: Подпорна стена се срути на магистрала Струма

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Временно движението по магистрала “Струма“ при километър 16, в платното за София, се осъществява в изпреварващата лента поради срутване.

препоръчано

В неделя сутрин част от подпорна стена на магистралата се е срутила, информират от АПИ.

Към момента по магистралата се пропускат само тирове, а трафикът на автомобили е пренасочен през Владая. Обходният маршрут за леки автомобили е от пътен възел “Даскалово“, път I-1 Перник – Владая – София.

Тежкотоварните автомобили в посока София се движат по магистрала “Струма“. При километър 16 само в изпреварващата лента. На пътен възел “Даскалово“ има голяма струпване на автомобили.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК