BG EN

Премиерът Борисов на лов за инвестиции в Швейцария!

ЧАС ПИК

Премиерът Борисов на лов за инвестиции в Швейцария!

9035
на 12.06.2015
Премиерът Борисов на лов за инвестиции в Швейцария!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Бойко Борисов заминава на лов за швейцарски инвеститори. На 14 и 15 юни той ще посети Берн и Цюрих. Посланикът ни там Меглена Плугчиева е наредила плътна програма.

препоръчано

Работната визита на министър-председателя започва в неделя. Той ще кацне в Берн заедно с министрите Лиляна Павлова, Ивайло Московски и Божидар Лукарски. Делегацията ще се срещне с българската общност. Участие са заявили повече от 100 наши сънародници, пише "Преса". На следващия ден Борисов ще обсъди с федералния президент и с министъра на правосъдието и полицията Симонета Сомаруга миграционната политика на ЕС.

Йохан Шнайдер-Аман, който е вицепрезидент и министър на икономиката. Ще поседва бизнес форум, за който участие са заявили повече от 105 швейцарски фирми. От януари швейцарският франк поскъпна много и това удари експорта. Затова сега швейцарският бизнес иска да премести производството си в страни от Източна Европа.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК