BG EN

Премиерът Борисов откри пречиствателната станция в Равда

ЧАС ПИК

Премиерът Борисов откри пречиствателната станция в Равда

9848
на 29.10.2015
Премиерът Борисов откри пречиствателната станция в Равда

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър –председателят Бойко Борисов, министърът на околната среда и водите Ивелина Василева и кметът на Община Несебър Николай Димитров откриха пречиствателната станция в Равда, предаде агенция "Фокус"

Модернизацията на съоръжението е извършена по проект „Събиране, пречистване и отвеждане на пречистените отпадъчни води от агломерация Несебър – Слънчев бряг – Равда”, който е на стойност 96,4 млн. лв. и се финансира по Оперативна програма „Околна среда 2007-2013“.

препоръчано

По проекта вече e изградено дълбоководно заустване с дължина 2436 метра, което отвежда пречистените отпадъчни води навътре в морето. Извършена е реконструкция на довеждащи колектори и изграждане на нови. Построени са четири нови помпени станции, а три са реконструирани.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК