BG EN

Премиерът Герджиков ще открие конференцията „Инвестиционни възможности за транспортния сектор“

Политика

Премиерът Герджиков ще открие конференцията „Инвестиционни възможности за транспортния сектор“

7595
на 22.03.2017
Премиерът Герджиков ще открие конференцията „Инвестиционни възможности за транспортния сектор“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър-председателят Огнян Герджиков ще участва в откриването на Регионалната конференция на тема „Инвестиционни възможности за транспортния сектор“.

препоръчано

Форумът има за цел да събере на едно място представители на Европейската комисия, Европейската инвестиционна банка, българското правителство, публичния сектор и бизнеса. Ще се обсъдят възможностите за увеличаване на инвестициите в транспортния сектор. Ще бъде представена и публикуваната от ЕК покана за предложения, чрез която се предоставят 1 млрд. евро като допълнение към частни инициативи, насочени към ключови транспортни проекти.

Събитието ще започне в 10,30 часа утре, 23 март, в хотел „Маринела“ в София. То е организирано от Генерална дирекция „Мобилност и транспорт“ на ЕК в сътрудничество с Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК