BG EN

Премиерът на Франция и земеделци си размениха остри реплики на селскостопанското изложение в Париж

СВЕТЪТ ДНЕС

Премиерът на Франция и земеделци си размениха остри реплики на селскостопанското изложение в Париж

3473
на 29.02.2016
Премиерът на Франция и земеделци си размениха остри реплики на селскостопанското изложение в Париж
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът на Франция Манюел Валс пристигна на изложението на селскостопанските производители, което се провежда в напрегната атмосфера, коментира Le Parisien.

препоръчано

„Мотото ни е да не им обръщаме внимание“, казва един от фермерите на изложението.

Премиерът увери земеделците, че правителството „осъзнава проблемите“ им. И въпреки че атмосферата е сдържана, това не я прави по-малко напрегната, а премиерът не е пощаден от острите критики. „Вие сте марионетки на Европа“ и „Когато идвате, само парадирате“, подхвърлиха фермери към Валс.

Той от своя страна разкритикува земеделците, че не полагат усилия за разрешаване на разногласията. „Мислите си, че е достатъчно да щракнеш с пръсти, за да скочат цените. Не става така“, защити се премиерът.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 117
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК