ГОРЕЩО
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
Европа
Премиерът на Франция: Новото търговско споразумение между ЕС и САЩ е тъжен ден за Европа
12181
на 28.07.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският премиер Франсоа Байру определи новото търговско споразумение между Европейския съюз и САЩ като „тъжен ден“ за Европа.
В публикация в социалната мрежа "Екс" (по-рано "Туитър") министър-председателят на една от страните-основателки на икономическото и политическото обединение заяви: „Тъжен ден е, когато алианс от свободни народи, обединени от общи ценности и защитаващи общи интереси, се примирява с капитулация.“
препоръчано
Както вече екипът на NOVINI.BG писа, по-рано американският президент Доналд Тръмп обяви, че е постигнал „много добра“ сделка с ЕС.
Урсула фон дер Лайен се среща с Тръмп в Шотландия
18868
на 25.07.2025


