ГОРЕЩО
Главният прокурор Ваня Стефанова подписа искане до министъра на правосъдието на Република Сърбия за екстрадиция на Мавродиев
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: ДПС внесе в НС решение за освобождаването на управителя и подуправителя на НЗОК (ДОКУМЕНТ)
Президент, министър, депутати и приятели изпратиха Любен Дилов-син (СНИМКИ)
Евтим Милошев със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ: НДК е на загуба от 50 млн. евро, но директорката му взима заплата от 14 000 евро
Радев разговаря с Вучич за екстрадицията на арестувания Стоян Мавродиев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чехия няма да продава или дарява на Украйна леки бойни самолети, които биха могли да свалят дронове. Това заяви днес чешкият премиер Андрей Бабиш, отхвърляйки плана, представен от чешкия президент Петр Павел.
препоръчано
Бабиш заяви на пресконференция след заседанието на правителството, че чешката армия се нуждае от тези самолети и че те не могат да бъдат осигурени, съобщава Ройтерс.
"Самолети не са налични и нямаме други“, подчерта Бабиш, цитиран от световните информационни агенции.
Макрон от Тиват: Сърбия работи усилено и има европейско бъдеще
3672
преди 49 минути
Русия и Украйна си размениха по 185 военнопленници
4622
преди 2 часа
Турция забранява пушенето на четири известни плажа край Анталия
7656
преди 6 часа


