BG EN

Премиерът на Япония и президентът на САЩ проведоха телефонен разговор след ракетното изстрелване на Северна Корея

Азия

Премиерът на Япония и президентът на САЩ проведоха телефонен разговор след ракетното изстрелване на Северна Корея

11536
на 06.04.2017
Премиерът на Япония и президентът на САЩ проведоха телефонен разговор след ракетното изстрелване на Северна Корея
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Японският министър-председател Шиндзо Абе и американският президент Доналд Тръмп в четвъртък сутринта проведоха телефонен разговор след ракетното изпитание от страна на Северна Корея по-рано в сряда. Това съобщава японската информационна агенция Kyodo, позовавайки се на източник от правителството в Токио, пише "Фокус".
Абе и Тръмп се очаква да потвърдят намерението си да работят отблизо заедно, а също и с Южна Корея, за да се справят със заплахата от многократните ядрени и ракетни тестове на Северна Корея, които са забранени от Съвета за сигурност на ООН.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК