BG EN

Преслава като гръцка богиня в "Клуб 33" (снимки)

ЧАС ПИК

Преслава като гръцка богиня в "Клуб 33" (снимки)

79851
на 10.06.2016
Преслава като гръцка богиня в Клуб 33 (снимки)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк дива №1 за миналата година Преслава пя като гръцка богиня в клуб №1 - "33", в Студентски град снощи. Любимката на меломаните се качи на сцената с къса бяла рокличка и ги пренесе в слънчева Гърция с лъчезарната си усмивка и доброто си настроение.

препоръчано

Преслава и гостите на "Клуб 33" бяха заедно от малко след полунощ, до първи петли. През цялата нощ валяха златните хитовете на обичаната звезда като специални поздрави за меломаните.

Изпълнителката вдигна на макс градуса на купона, а шоуто беше гарнирано и с красиви, пищни танцьорки, които се раздавах мощно на дансинга.

В неделя, 12 юни, гост-изпълнител в хитовия "Клуб 33" ще бъде Борис Дали.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК