BG EN

Преслава се забули в Аби Даби (СНИМКА)

ФОТОГАЛЕРИЯ

Преслава се забули в Аби Даби (СНИМКА)

16166
на 07.03.2023
Преслава се забули в Аби Даби (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Преслава се похвали с поредното си завръщане в арабския свят, а именно в Дубай.

Певицата най-напред показа снимка, на която е в изцяло жълт бански, а след това изсипа материал, на който е полу забулена в бяла забрадка пред джамията Шейх Зайед.

препоръчано

Пайнерката не пропусна да завърти и гюбеци под звуците на хита си със Софи Маринова "Mangava Tut", която звучеше като фон на кратко видео от мястото, публикувано в Инстаграм.
 
Прави впчеатление обаче, че към момента певицата не се показва нито с дъщеря си Паола, нито с любимия си Павел. Твърде вероятно е да е с друга компания в Дубай, предполагат феновете й в социалната мрежа.

свързани новини

Обикновено тя показва семейството си, когато са заедно по почивки, а този път пусна солови кадри от поредното си пътуване до Арабските емирства.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК