ГОРЕЩО
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
Външният министър Велислава Петрова проговори за ГОЛОТО СИ РАМО на срещата с Хакан Фидан
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Неизвестен е открил огън в германския град Хам, намиращ се в провинция Северен Рейн - Вестфалия. Загинали са двама души, а поне трима са пострадали, съобщава ТАСС, позовавайки се на местната полиция.
препоръчано
„Все още не сме в състояние да дадем всички подробности за случилото се, мотивът на стрелеца остава неизвестен. Можем да кажем, че районът, където се е разиграл инцидента, е отцепен, като за местните хора вече няма заплаха", заявяват от полицията.
Може да става въпрос не просто за стрелба, а за престрелка, като сред загиналите вероятно е самия нападател", допълнили от полицията.
Нови руски атаки по Украйна, шестима са ранени
4242
преди 1 часа
Почина афганистанският космонавт Абдул Ахад Моманд
17097
преди 13 часа
Белгия спира влакове заради очаквани рекордни горещини
9668
преди 14 часа


