ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
АБЕ, КЪДЕ Е РАДЕВ: На кого ни остави, Спасителю?! На Копринката, СМС-а и Узунов ли? Или на червения дерибей от РУМНО ген. Стоимен Стоименов?
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Районният съд в Хасково глоби с 1 000 лева мъж, причинил лека телесна повреда на лекар в Многопрофилната болница за активно лечение в града.
препоръчано
Инцидентът е от месец март миналата година, а при него нараняване е получила лекарка - специализант в Кардиологично отделение на здравното заведение, припомня БНР.
Решението подлежи на обжалване пред Хасковския окръжен съд.
Осъдиха на 19 години затвор мъж, удушил 16-годишно момиче в Луковит
8596
преди 6 часа
Изгониха Станимир Карапетков от изпита за вещи лица – автоексперти
96659
преди 13 часа


