BG EN

ПРИЗРАЧНО ЖИЛИЩЕ! Убиецът Антон живял в апартамента на Николина! Счупена китара се въргаля пред входа (СНИМКИ)

Крими

ПРИЗРАЧНО ЖИЛИЩЕ! Убиецът Антон живял в апартамента на Николина! Счупена китара се въргаля пред входа (СНИМКИ)

57539
на 14.02.2018
ПРИЗРАЧНО ЖИЛИЩЕ! Убиецът Антон живял в апартамента на Николина! Счупена китара се въргаля пред входа (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

41- годишната Нина Попова е жената, застреляна снощи в ски курорта Пампорово. Предполага се, че тя е станала жертва на убийство от ревност. Според разследващите полицаи извършител на престъплението е мъжът, с когото Нина е живеела от 5 години - рок музикантът Антон Бояджийски /48/. Труповете на двамата бяха открити в Ауди ТТ до лифт станция "Малина", пише трафикнюз.бг.

препоръчано

Нина Попова е служител на пловдивска банка. Антон живеел в дома на Нина, която деляла един апартамент в Кършияка заедно с брат си Георги и 19-годишната си дъщеря. Момичето завършило техникум миналата година.

"Двамата бяха нормална двойка. Той беше малко странен - понякога поздравяваше, понякога- не. Чувахме от време на време как повишава тон, но не сме ставали свидетели на агресия от негова страна", разказа съседка. Строшената китара пред входната врата обаче говори за доста емоционална връзка.

Днес сутринта в жилището са пристигнали родителите на Нина, заедно с полиция. "Решихме, че брат й се е забъркал в нещо, защото е рокер. После разбрахме за убийството", шокирани са хората от блока.

За последно съседите видели аудито на Бояджийски около 19 часа, паркирано на обичайното място пред входа. Той се сдобил със спортната кола преди 2 месеца. Колата на Нина продължава да е паркирана пред блока, което значи, че двамата са потеглили заедно към ски курорта.

"Не мога да повярвам, че този човек би извършил подобно зверство. Едва ли е случайно, че всичко се случва преди 14 февруари - Деня на влюбените. Очевидно конфликтът между тях е ескалирал", коментират хора от блока.

Те предполагат, че в основата на трагедията е силна ревност от страна на Антон.

В полицията в Смолян е образувано досъдебно производство за умишлено убийство. Проверяват се телефоните на двамата, както и тяхната лична кореспонденция.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК