ГОРЕЩО
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Елен Колева проговори за покойния Калин Терзийски. Ето какво разкри бившата муза на писателя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Седем училища в страната са в принудителна ваканция днес, информират от МОН.
препоръчано
За област Варна в 2 учебни заведения е преустановен учебният процес поради лоши метеорологични условия. За област Видин също са 2, но поради висока грипна заболеваемост.
Две училища са остават затворени и в област Враца поради висока грипна заболеваемост като за ОУ "Христо Ботев" – община Оряхово, област Враца, неучебните дни са за периода 13 – 17 февруари 2015 г.
свързани новини
Грипната ваканция във Варненско приключва
3600
на 06.02.2015
В област Пазарджик днешният ден е неучебен в едно училище заради ремонт на отоплителната инсталация.
Учени от 16 държави привлече центърът по математика на БАН
8594
преди 11 часа
Уроци за хигиена, хранене и отношения влизат в часовете
9749
на 04.02.2026


