BG EN

Принцеса Шарлот тръгна на училище

Шоу свят

Принцеса Шарлот тръгна на училище

15586
на 06.09.2019
Принцеса Шарлот тръгна на училище
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британската принцеса Шарлот - второто дете на Принц Уилям и съпругата му Кейт, прекрачи училищния праг за първи път.

препоръчано

Заедно с нея беше и по-големият й брат - Джордж, за когото това ще е трета година в училището "Томас" в Батърси, което се намира в югозападната част на Лондон. Шарлот изглеждаше леко притеснена, но смело подаде ръка на директорката на учебното заведение.

По думите на баща й Уилям тя се е вълнувала много от първия си учебен ден. В училище "Томас" в Батърси се обучават 560 момичета и момчета на възраст от 4 до 13 години. Годишната такса за училището е около 19 хиляди паунда.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК