ГОРЕЩО
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
Meteo Balkans със СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: До четвъртък температурите ще ударят рекорди от 35 градуса, след това идват студ и дъжд
Евтим Милошев РАЗКРИ ТАЙНАТА! Ето кога ще стане ясно в кой български град ще се проведе "Евровизия"
Синът на Милен Цветков ще представя България на световен автомобилен форум
ПОТОП! Частично бедствено положение в община Вълчи дол заради порой
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Принц Уилям започва курсове по селско стопанство, за да получи необходимите знания, които ще му помогнат да се грижи за кралското семейство, след като поеме управлението от баща си Чарлз.
препоръчано
След като подаде оставка от военната служба през септември, принц Уилям ще се занимава със земеделие през 2014 г. Това съобщава британският вестник "Сън", според който кралският наследник иска да се подготви за управлението на херцогство Корнуол - в момента управлявано от баща му принц Чарлз.
31-годишният Уилям се готви да запише курсове по селско стопанство и икономика в университета Кеймбридж, предаде ИТАР-ТАСС, цитирана от БГНЕС.
НАТО активира нова многонационална бойна група във Финландия
3914
преди 1 часа
Стрелба в заведение в Кьолн
6935
преди 4 часа
Българите са първи в ЕС по получаване на социални помощи в Германия
7410
преди 5 часа
Зеленски пристигна на работно посещение във Великобритания
6257
преди 6 часа


