ГОРЕЩО
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
При минометен обстрел от страна на бунтовниците в северозападния сирийски град Идлиб са били убити 14 души, предаде AFP, позовавайки се на сирийската държавната телевизия.
препоръчано
„Четиринадесет души са били убити, а над 50 са били ранени при смъртоносен минометен обстрел от страна на терористите (бунтовниците) в няколко части на град Идлиб”, се казва в съобщението на телевизията.
От Сирийската обсерватория за човешки права са потвърдили за атаката, като заявиха, че при обстрела са загинали 15 мирни граждани, сред които неизвестен брой деца. По-голямата част от провинция Идлиб е под контрола на бунтовниците, докато едноименната столица все още е контролирана от правителствените сили.
Израел удари ядрен център в Иран
15685
преди 2 часа
Ким Чен-ун тества пистолети заедно с дъщеря си във фабрика за боеприпаси
9949
преди 2 часа


