ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Гюров и Гюровците пробвали да спънат изборите
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Здравейте, приятели! Ден след ден, голямата битка в Кардиф, наближава. Мисля си..., че ако победя в този мач, ще даря половината пари за благотворителни каузи. За домове за сираци или на болници за животоспасяващи апаратури и други. Аз ще съм щастлив да съм световен шампион. Парите нека да зарадват други, крайно нуждаещи се", обяви Кубрат Пулев на официалната си страница във "Фейсбук".
препоръчано
Кубрат ще стори с Антъни Джошуа на 28 октомври в Кардиф. Двамата ще премерят сили за пояса на Международната боксова федерация, по предварителни прогнози Пулев е считан за аутсайдер в мача.
Кобрата детронира Джошуа!? Ето рецептата
21911
на 27.09.2017
Боят на Кобрата с Джошуа чупи рекорди
24748
на 13.09.2017
Кобрата се закани на Джошуа във Фейсбук
19017
на 04.09.2017


