BG EN

Проблем с тока се оказа причината за тоталния срив в компютрите на Бритиш еъруейз

СВЕТЪТ ДНЕС

Проблем с тока се оказа причината за тоталния срив в компютрите на Бритиш еъруейз

9153
на 27.05.2017
Проблем с тока се оказа причината за тоталния срив  в компютрите на  Бритиш еъруейз
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Проблем с електрозахранването е причината за глобалния срив в компютърните системи на Бритиш еъруейз, съобщи шефът на авиокомпанията Алекс Круз.

препоръчано

„Смятаме, че причината е била проблем със захранването и нямаме доказателства да е имало кибератака. Изключително съжаляваме за огромното неудобство, което това причинява на клиентите ни и разбираме колко неприятно е ставащото, особено за семейства, които се надяват да заминат на почивка", заяви Круз във видеопослание в „Туитър”,цитиран от БиТиВи

Сривът в компютърните системи на Бритиш еъруейз породи объркване и хаос в двете главни летища на Лондон „Хийтроу” и „Гетуик”.

Хиляди пътници бяха блокирани, след като Бритиш еъруейз отмени полетите си от тези две летища до края на деня.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК