BG EN

Провал за Тайсъна от Кукорево, не успя да вземе квота за Рио

Други спортове

Провал за Тайсъна от Кукорево, не успя да вземе квота за Рио

6109
на 16.04.2016
Провал за Тайсъна от Кукорево, не успя да вземе квота за Рио
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Даниел Асенов спечели първия рунд, коравият и напорист ирландец Брендън Ъруин спечели втория рунд, третият рунд бе изключително оспорван и равностоен, но в крайна сметка съдиите присъдиха победа по точки на Брендън Ъруин с 3:0 съдийски гласа, като съдийската разпечатка показва колко оспорван бе двубоят: 29:28, 29:28, 29:28 точки за ирландеца Брендън Ъруин.

Така българският национален отбор по бокс - мъже и жени, на квалификационния турнир в Самсун спечели само една квота за летните игри в Рио де Жанейро - на Станимира Петрова в категория до 51 килограма.

Утре в следобедния сеанс Станимира Петрова ще играе във финалния мач в категория до 51 килограма с олимпийската шампионка от Лондон 2012 Никола Адамс (Великобритания), като двубоят е само за престиж - и двете финалистки, Петрова и Адамс, спечелиха в Самсун правото да се боксират на Олимпиадата в Рио де Жанейро.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК