BG EN

Проверяват Спецпрокуратурата за бомби заради Цветанов

ЧАС ПИК

Проверяват Спецпрокуратурата за бомби заради Цветанов

21622
на 23.04.2013
Проверяват Спецпрокуратурата за бомби заради Цветанов

Бившият министър пристигна с две бронирани коли при магистратите

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама служители на НСО провериха дали в Спецпрокуратурата не е заложена бомба за Цветан Цветанов. Свръхмерките за сигурност бяха предприети около час преди бившия вътрешен министър да пристигне при магистратите.

препоръчано

След като се увериха, че на територията на специнстанцията няма нито едно взривно устройство или съмнителен автомобил, който би могъл внезапно да експлодира, гардовете от НСО, които бяха снабдени със специално куфарче дадоха знак по радиостанцията на колегите си от авангарда, че всичко е наред, и Цветанов може да бъде доведен в сградата.

Така бронираният мерцедес с Цветанов пристигна безпроблемно в Спецпрокуратурата. Зад немската лимузина се движеше и черен джип "БМВ" с други трима охранители.

За сигурността на бившия МВР-шеф се грижат общо 15 служители на НСО, които дават дежурства на смени.

Снимки: Румен Добрев

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК