ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски изпълни обещанието си - прати писмо до шефа на НСО и комисията, която решава за охраната му (ДОКУМЕНТ)
СИГНАЛ ДО ПИК! Лъснаха гнусни подробности за любимеца на ППДБ. Извратеният директор Евтимов с профил в гей приложение - карал мъже да му пращат голи снимки (ФАКСИМИЛЕТА)
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
КОЙ ПЛАЩА МАСРАФА? ППДБ пак разпъват техника за стотици хиляди на площада поред парламента (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Къщата в Ню Йорк, послужила за дом на семейство Корлеона във филма "Кръстникът" от 1972 г., е обявена за продажба, съобщиха световните медии. Цената на имота е близо 2,9 милиона щатски долара, пише "24 часа", позовавайки се на "Дейли мейл".
препоръчано

Къщата е с пет спални и седем бани, гимнастически салон, стая за игри, басейн. Тя е собственост на „Статън айлънд”. Била е семеен дом 60 години, а през 2012 г. е изцяло обновена, като част от обзавеждането е по подобие на интериора във филма. В градината е заснето сватбеното тържество, с което започва "Кръстникът".
Филмът с Марлон Брандо и Ал Пачино, режисиран от Мартин Скорсезе, има 3 награди "Оскар".


