ГОРЕЩО
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Продължават опитите за съставяне на правителство. Заявката за втория мандат е, че "Продължаваме промяната" и "Демократична България ще предложат правителство на малцинството. В неделя президентът Румен Радев обяви, че ще връчи втората папка на ПП скоро и няма да губи време, но процедурата ще бъде след Нова година.
препоръчано
Ако номинираният за премиер - академик Николай Денков, не събере нужната подкрепа, държавният глава ще пристъпи към връчване на третия мандат - на партия по негов избор.


