ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ГОРЕЩО! Дългата ръка на Радев прозира в драмата с кворума в парламента
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ИСТОРИЧЕСКА СТЪПКА: Вратата на Съвета за мир се затвори зад Радев, но се отвори пред Росен Желязков
НА РЪБА: Ето какви ще са КАТАСТРОФАЛНИТЕ последици за България, ако Радев ни забута към излизане от ЕС
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на жертвите в Индонезия, след земетресението от 7.5 по Рихтер и последвалото го цунами, ударило град Палу, достигна до 420 души, съобщава местния телевизионен канал „Kompas“, цитирайки председателя на Националната служба за справяне с последствията от стихийни бедствия, предава РИА Новости.
препоръчано
Досегашната информация беше за 384 загинали и 540 пострадали. Председателят на службата уточни, че става въпрос за жертвите единствено в град Палу. Жертвите в другите засегнати райони все още не са преброени, посочва телевизионният канал.
САЩ завършиха оттеглянето си от Световната здравна организация
7951
преди 6 часа
Откриха най-старата печатна книга в Хърватия
7258
преди 7 часа


