ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Делото за убийството на 16-годишния Георги в Борисовата градина в София продължава с разпити на съученици на обвения за смъртта му, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
На подсъдимата скамейка е изправен Йоан Матев, който беше задържан година и половина след престъплението.
До разкриването му се стигна, след като брат му Марсел разказа пред МВР, че Йоан му е признал за убийството и заведе разследващите до ножа, с който е извършено престъплението.
На предходното заседание Марсел се отказа от показанията си.
ПЪЛЕН ОБРАТ! Братът на Йоан Матев: Отказвам да свидетелствам срещу него
35942
на 18.05.2018
Продължава делото за убийството в Борисовата градина с обвиняем Йоан Матев
14026
на 12.04.2018
Нов опит за старт на делото срещу Йоан Матев
11165
на 20.02.2018
Отложиха делото срещу Йоан Матев за убийството в Борисовата градина
10348
на 28.12.2017


