ГОРЕЩО
ДЕМОКРАТИЧНА ДРАМА: ДБ кандърдисват СДС за партньор в ново дясно обединение, разводът с ПП - окончателен?
Цветлин Йовчев ЗАКОВА Демерджиев. Тарикатът вътрешен министър САМ СЕ ПРЕЦАКА - чакат го тежки последици
ПОЯВИХА СЕ ЧИСТАЧИТЕ: Включиха "аварийния екип" да спасява Демерджиев
КЪСА ПАМЕТ: Докато броят чуждите полети, някои хора услужливо забравиха как Кирил Петков вдигна цял "Еърбъс", за да вечеря с Лена в солунския "Хаят"
ФЕНОМЕНАЛЕН! Никола Цолов сътвори истински фурор на Силвърстоун, завоювайки безапелационна победа във Формула 2
Животът днес
Проект за 8,8 млн. швейцарски франка! Изхвърляме разделно бои и лакове
5175
на 29.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
22 общини ще събират опасните си отпадъци от бита разделно по проект на Българо-швейцарската програма за сътрудничество на стойност 8,8 млн. швейцарски франка. На територията на Созопол, Левски, Разград, Шумен и Съединение ще бъдат изградени центрове за временно съхранение на опасни отпадъци от бита.
препоръчано
Със специално оборудвани микробуси с общо тегло до 3,5 тона ще се обслужват и 17 съседни общини. Така пилотната схема ще обхване над 360 хил. жители. Хората ще могат да предават стари бои, лакове, живакосъдържащи препарати, лекарства и др.
В момента по-голямата част от тези продукти се изхвърлят в контейнерите.
Зеленчуците поевтиняват на борсите у нас
1472
преди 13 минути
МИСТИЧЕН ПРАЗНИК: Днес е летният Атанасовден - ето какви са поверията
9757
преди 53 минути
Пак затварят пътя Радомир - Ковачевци
6124
преди 2 часа


