ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ОБНОВЕНА)
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Българинът от Северна Македония Димче Ямандиев подложен на репресии заради разкритията си за брата на Емил Дечев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Делото на Андрей Гюров нанася репутационни щети на България (ВИДЕО)
МБАЛ „Сердикамед“-БАЗА 1 разкрива неотложен ортопедично-травматологичен кабинет
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Татяна Буруджиева: Случващото се около Андрей Гюров е скандал. Той си вкара автогол (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прокуратурата в Битоля е започнала разследване на кмета на града Владимир Талески, предаде македонското електронно издание Brif.
препоръчано
Неназовани източници от прокуратурата са заявили пред агенция Мета, че разследването е започнало след като опозицията е показала запис от подслушвани телефонни разговори между вътрешния министър Гордана Янкуловска и финансовия Зоран Ставрески.
В разговора Ставрески изтъква, че кметът на Битоля Владимир Талески е тежък престъпник.
Предвидени са нови протести в Скопиe и Битоля тази вечер
2996
на 06.05.2015


